یکشنبه
خرداد 23
 
  • افزایش اندازه متن
  • اندازه متن پیش فرض
  • کاهش اندازه متن

گلاویژ خدری

مقاله 20، دوره 3، شماره 13، زمستان 1391، صفحه 28-28 XML اصل مقاله (248 K)
نوع مقاله: گزارش خبری
نویسندگان
گلاویژ خدری
مدیر مدرسه علوم دینی خواهران حضرت خدیجه کبری (س) / شهرستان بانه
موضوعات
گزارش
اصل مقاله

گلاویژ خدری

مدیر مدرسه علوم دینی خواهران حضرت خدیجه کبری (س) / شهرستان بانه

بنده سال 68 وارد مدرسه علمیه شدم و الان یازده سال است که در بانه می باشم و از مدرسه علمیه شهر سنندج فارغ التحصیل شدم. انگیزه برای فراگیری دروس طلبگی، خانواده ام بودند. من در خانواده مذهبی به دنیا آمدم و یک خانواده روحانی هستیم و دوست داشتند که من هم درس طلبگی بخوانم. وضعیت تحصیل امروز با گذشته خیلی متفاوت است و البته امروزه با تمهیدات و برنامه های که ارایه می شود امیدواری بیشتری وجود دارد.

 در مدرسه علوم دینی خواهران حضرت خدیجه کبری، هفت نفر استادیم. طلاب دو ترم را در طول سال درس می خوانند و پایان هر ترم امتحان می گیریم و نمره می دهیم. کتاب ها از طرف شورای برنامه ریزی است اما مشکل اینجاست که بعضی از کتاب هایی که شورای برنامه ریزی معرفی می کند در بازار نیست و پیدا نمی شود. مثلا یک کتاب در مورد اعتقاد گذاشته اند یا آیین نگارش که پیدا نمی شود. به انتشارات هم تماس گرفتیم گفتند نداریم.

نکته دیگر این که الان بحث مدرک برای اساتید و طلاب مسئله اساسی است که امیدواریم این مسئله پیگیری و دنبال شود. این را هم اضافه کنم که از شورای برنامه ریزی کسی در این چند سال به این جا نیامده است، فقط امسال یک نفر به خاطر پایان نامه اش آمده بود. امیدواریم مسوولان بیشتر به ما سر بزنند.

آمار
تعداد مشاهده مقاله: 369
تعداد دریافت فایل اصل مقاله: 352
ارسال نظر در مورد این مقاله

شماره‌های پیشین مجله

MDB2 Error: unknown error