پنج شنبه
اردیبهشت 16
 
  • افزایش اندازه متن
  • اندازه متن پیش فرض
  • کاهش اندازه متن

با حضور 160 نفر از طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر کشور ؛ پنجمین دوره اردوی راه رضوان در مشهد مقدس آغاز به کار کرد

مقاله 29، دوره 30، شماره 48، پاییز 1397، صفحه 62-62 XML اصل مقاله (743 K)
نوع مقاله: گزارش خبری
اصل مقاله

پنجمین دوره اردوی فرهنگی، تفریحی راه رضوان ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر کشور در مشهد مقدس آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، در این دوره از اردوی فرهنگی، تفریحی راه رضوان، که با همکاری دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان برگزار می‌گردد، بیش از 360 نفر از طلاب و روحانیون 9 استان تلفیقی کشور، در قالب دو گروه از روز جمعه 8 شهریور الی یکشنبه 18 شهریور ماه در شهر مشهد مقدس حضور خواهند داشت که علاوه بر استفاده از برنامه‌های فرهنگی و زیارتی، به استفاده از امکانات تفریحی و سیاحتی نیز خواهند پرداخت.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در آیین افتتاحیه این مراسم در مورد انقلاب اسلامی و دشمنی استکبار به ایراد سخن پرداخت و گفت: دشمن چشم دیدن اسلام، استقلال و ملت ندارد و این مهم در طول تاریخ به اثبات رسیده است که استکبار جهانی و دشمنان همواره در پی ضربه زدن به اسلام و کشورمان هستند.

ساجدی فر با بیان اینکه، انقلاب اسلامی به وسیله اتحاد بین اقوام و با پشتیبانی حضرت امام خمینی(ره) به پیروزی دست یافت، افزود: در دوران 8 سال دفاع مقدس دشمن با تمام قوا از سراسر جهان نتوانستند حتی یک وجب از خاک کشورمان را تصرف کنند.

وی تصریح نمود: اگر امروز نگاه‌های تفرقه انگیز، دشمن تراشانه و بهت آلود دشمن سمت کشورمان است بخاطر این است که نمی خواهند ببینند ایران پس از سالها برای خود تصمیم گیرنده است.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه، دبیرخانه تلاش می‌کند برنامه‌های فرهنگی متنوعی برای طلاب اهل سنت فراهم نماید، اظهار نمود: استقبال طلاب و علاقه مندان باعث دلگرمی ما می‌شود و سال به سال تلاش می‌کنیم تا اردوی راه رضوان باشکوه تر و با کیفیت تر برگزار گردد.

شایان ذکر است، پنجمین اردوی فرهنگی زیارتی مشهد مقدس ویژه طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان گلستان   در مشهد مقدس در حال برگزار شد و طلاب علاوه بر استفاده از برنامه‌های فرهنگی و زیارتی، از امکانات تفریحی و سیاحتی نیز استفاده کردند. لازم به ذکر است که گزارش کامل این اردو در شماره آینده وفاق به چاپ خواهد رسید

آمار
تعداد مشاهده مقاله: 71
تعداد دریافت فایل اصل مقاله: 40
ارسال نظر در مورد این مقاله

شماره‌های پیشین مجله

MDB2 Error: unknown error