یکشنبه
خرداد 23
 
  • افزایش اندازه متن
  • اندازه متن پیش فرض
  • کاهش اندازه متن

وقتی زورگویان جهانی آلزایمر میگیرند

مقاله 12، دوره 3، 4 (ویژه ائمه جمعه)، پاییز 1391، صفحه 26-27 XML اصل مقاله (131 K)
نوع مقاله: مقالات
نویسندگان
ابوالفضل درخشنده
موضوعات
مقالات
اصل مقاله

وقتی زورگویان جهانی آلزایمر میگیرند

 

این روزها مدعیان ابر قدرتی این دنیای خاکی بعلت خواست ملی ملت ایران مبنی بر دسترسی به دانش صلح آمیز هسته ای، آنچنان ملت بزرگ ایران اسلامی را از شورای امنیت سازمان ملل و احتمال تحریم های سیاسی، اقتصادی و حتی حملة نظامی می ترسانند که انگار فراموش کرده اند تمام این تهدید ها را در زمانی نه چندان دور عمل کرده اند! و این ملت مظلوم سیاهی تهدید های آنان را با پوست و استخوان درک کرده، و اکنون نه به آن تهدید ها بیگانه است و نه خوفی از آن دارد.

قلدران جهانی فراموش کرده اند چه دولتهایی رژیم صدام را تجهیز و تحریک به حمله به ایران کرد! و…

اما ما فراموش نکرده‌ایم!

به گزارش بولتن نیوز، ما تحریم اقتصادی را در اوج جنگ با دشمن تا دندان مسلح عراق را فراموش نکرده‌ایم که برای تهیه یک داروی ساده، یا شیر خشک برای نوزادانمان با چه محدودیتهایی روبرو بودیم. حال بماند برای تهیه سلاح دفاعی چه رنجی می کشیدیم. در حالی که رژیم متجاوز عراق، پیشرفته ترین سلاح ها را بصورت مجانی دریافت می کرد، چه رسد به امکانات رفاهی!

ما کمک های تسلیحاتی مدعیان دفاع از حقوق بشر را به دولت متجاوز عراق صدامی برای قتل و عام مردم بی گناه فراموش نکرده‌ایم.

ما تجهیزات و تکنولوژی ساخت بمب های شیمیایی اهدایی دولت آلمان را به صدام فراموش نکرده‌ایم که هنوز هم یادگارهایمان هر روز جلوی چشمانمان پر پر می شوند.

ما ترکش و قدرت انفجار توپ های 110 فرانسوی اهدایی به صدام را فراموش نکرده‌ایم.

ما موشک های دور برد اهدایی دولت شوروی سابق به دولت صدام را که خواهران و برادران بی گناه ما را در شهر ها به خاک و خون می کشید، فراموش نکرده‌ایم.

ما سلاح های سری ناتو را در دستان سربازان عراقی فراموش نکرده‌ایم.

ما وحشیگری آمریکایی‌ها را در حمله به هواپیمای مسافربری فراموش نکرده‌ایم.

ما هدف قرار گرفتن سکوهای نفتی و شریان های اقتصادی کشورمان را توسط امریکایی ها که برای کمک به ارتش در حال شکست عراق صورت گرفت را فراموش نکرده‌ایم.

ما فراموش نکرده‌ایم صدام مست از دلارهای نفتی شیوخ منطقه، چه جنایتهایی در خرمشهر، هویزه، بستان، و…، مرتکب شد.

ما فراموش نکرده‌ایم سازمان ملل در اوج مظلومیت ملت عزیزمان، جانب متجاوز را گرفت و حداقل در جنایتهای ارتش عراق سکوت کرد ( زیرا شما ابر قدرتها این را می خواستید ).

ما فراموش نکرده‌ایم که تک و تنها هشت سال با دستانی خالی ولی با پوست و استخوانمان در مقابل همه شما از ناموس کشورمان دفاع کردیم و آرزوی اشغال یک وجب از خاک گرانقدر مان را بر دلهایتان گذاشتیم.

ما فراموش نکرده‌ایم …

اما ظاهراً شما فراموش کرده اید! که باز هم این ملت بزرگ را تهدید به کارهایی می کنید که ظرف سال های گذشته تا جایی که توان داشته اید بر علیه این مردم بزرگ بارها مرتکب شده اید.

شما فراموش کرده اید که در این کشور هنوز میلیون ها عاشق شهادت و وصال معشوق در انتظار لحظة وصال، لحظه شماری می کنند. نه تنها در ایران بلکه در کل عالم هستی از اینگونه افراد بسیارند.

شما فراموش کرده اید این ملت، خود ساخته تر از آن است که بتوانید با جبر و زور آنان را وادار به تسلیم نمایید.

این ملت نیاز به سلاح های هسته ای برای حفظ بقایش به مانند کشور های شما ندارد. زیرا هر کدام از افراد این جماعت اسلامی در سر تا سر جهان هستی، خود بمب اتم متحرکی هستند که منتظر فرمان ولی نعمتشان برای خراب کردن دنیای پوشالیتان هستند.

جان کلام طبق فرمایش امام و مقتدایمان خمینی کبیر (ره) : اگر دنیا ما را محاصرة اقتصادی کند، فرزند رمضانیم و مولایمان علی (ع). و اگر محاصرة نظامیمان کنید فرزند محرمیم و مولایمان حسین (ع).

ما منتظر حماقت شما هستیم تا زرادخانة‌اتمی اعتقادی امت اسلامی را دگر باره نشانتان دهیم تا دیگر حماسة هشت سال دفاع جانانة ملت مارا در مقابل تمام امکاناتتان فراموش نکنید.

دوای درد بیماری آلزایمر شما در دستان ماست...

آمار
تعداد مشاهده مقاله: 362
تعداد دریافت فایل اصل مقاله: 68
ارسال نظر در مورد این مقاله

شماره‌های پیشین مجله

MDB2 Error: unknown error